H System

دوربین مدیوم فرمت هاسلبلاد H5D-60
 
دوربین قطع متوسط برای عکسبرداری در داخل و خارج از استودیو با رزولوشن 60 مگاپیکسل
این دوربین از قسمتهای بدنه – بک دیجیتال – لنز – ویزور – تشکیل شده است و سایز سی  سی دی آن 53/7 در 40/2 میلیمتر  بوده و گستره  حساسیت از 50 تا 800 و حجم فایل خام تولید شده حدود 80 مگاپیکسل با عمق رنگ 16 بیت و قابلیت تهیه نسخه jpeg  با رزولوشن 10 مگا پیکسل  برای چاپ سریع را دارد.

دوربین مدیوم فرمت هاسلبلاد H5D-50c

اولین دوربین هاسلبلاد با سنسور سی موسی با رزولوشن 50 مگا پیکسل با توجه به اینکه سنسور این دوربین سی موس است.

قابلیت عکسبرداری در حساسیت های بالا و سریع تر از سی سی دی را دارد.

این دوربین با همین مشخصات در مدل H5D 50 C WIFI

میتوان دوربین را از طریق وای فای تنظیم و کنترل کرد .

 

دوربین مدیوم فرمت هاسلبلاد H5D-50 MS

دوربین مدیوم فرمت هاسلبلاد H5D-50

دوربین قطع متوسط برای عکسبرداری در داخل و خارج از استودیو با رزولوشن 50 مگاپیکسل -این دوربین از قسمتهای بدنه – بک دیجیتال – لنز – ویزور – تشکیل شده است و سایز سی  سی دی آن 49/1 در 7/ 36  میلیمتر  بوده  که از این مدل دوربین  به بعد فول کادر 6 در 4/5 محسوب می شود.
گستره  حساسیت از 50 تا 800 و حجم فایل خام تولید شده حدود 65 مگاپیکسل با عمق رنگ 16 بیت و قابلیت تهیه نسخه jpeg  با رزولوشن 10 مگا پیکسل  برای چاپ سریع را دارد.

دوربین مدیوم فرمت هاسلبلاد H5D-40

دوربین قطع متوسط برای عکسبرداری در داخل و خارج از استودیو با رزولوشن 40 مگاپیکسل – مدلی ایده ال برای عکاسانی که میخواهند از دنیای قطع کوچک به دنیای قطع متوسط وارد شوند.

دوربین مدیوم فرمت هاسلبلاد H5D-200 MS

دوربین مدیوم فرمت هاسلبلاد  H5D 50c Wi-Fi 

تا به امروز جهت ثبت تصویر در دوربین های قطع متوسط از سنسور سی سی دی استفاده میشد . H5D 50C wi-fi اولین دوربین قطع متوسط مجهز به سنسور CMOS است .

حساسیت بالاتر این سنسور ( 100-6400 ISO ) ، نمایش زنده پیوسته و مصرف کمتر باطری در مقایسه با مدل های با سنسور CCD از مزایای این دوربین به شمار میرود .

Wi-Fi موجود در دوربین امکان کنترل دوربین و نمایش عکس ها را در iPhone و یا iPad را برای عکاس محیا می سازد .

بازترین لنز واید هاسلبلاد با زاویه دید 95 درجه با دقت و شارپنس عالی در گوشه های تصویر

این لنز نتیجه تلاش نهایی هاسلبلاد در جهت تولید لنز زوم می باشد که با طراحی متقارن وکروی باعث ایجاد لنزی با کیفیت در بازار امروز شده است .

لنز ماکرو با بزرگنمایی 1 به 1 برای عکاسی از نمای نزدیک استفاده می شود . این لنز نه تنها برای کارهای ماکرو بلکه به عنوان یک لنز تله کوتاه برای کارهای عمومی استفاده می شود .

یک لنز تله عمومی با بازده بالا می باشد که به علت فاصله کانونی بالای این لنز سوژه و پس زمینه به راحتی تفکیک می شوند .

بزرگترین لنز تله در حال حاضر سری های HC هاسلبلاد است که به علت فوکوس سریع لنزی مناسب برای عکاسی ورزشی و حیات وحش می باشد.

لنز 35 هاسلبلاد با زاویه دید 89 درجه با دقت و شارپنس عالی در گوشه های تصویر و مجهز به مکانیزم فوکوس در گروه لنزهای عقب که به منظور دستیابی فوکوس دقیق در عکاسی از فواصل نزدیک می باشد .

لنز زوم با دامنه فاصله کانونی این لنز از واید تا تله کوتاه متغیر است . این لنز در تمامی فاصله های کانونی چه در دوربین های آنالوگ چه در دوربین های دیجیتال تصویری با کیفیت بالا ایجاد می کند .

لنز استاندارد و یا نرمال با ترکیب اصلاح رنگی دقیق ودیافراگم باز 2.8 امكان عكاسي در نورهای کم و ایجاد تصویر درخشنده در ویزور می نماید . این لنز مناسب برای تمام شاخه های رشته عکاسی می باشد .

همزمانی محتوا