فلاش های استودیویی بوئنز

فلاش های استودیویی X Generation بوئنز

کمپانی بوئنز در نمایشگاه فتوکینا (2016) سری جدید فلاش های خود را به بازار معرفی میکند .  این سری از فلاش ها که نسل X  نام گذاری شد ه اند با ظاهری آیرودینامیک و زیبا و  بسیار سخت کار،انتخابی بدون  جایگزین برای عکاسان حرفه ایست.

فلاش های بوئنز ساخت کشور انگلستان است و حدود 60 سال است که به تولید فلاش های استودیویی مشغول است.

یکی از مدل های پر کاربرد بوئنز که قابلیت هماهنگی با تخلیه کننده های Pulsar و pocket wizard را به وسیله اتصال کارت تریگر داخل فلاش دارا می باشد .
کنترل مجزا برای مدلینگ لامپ در هر سطحی که شما نیاز داشته باشید جهت کنترل سایه هایی که در هنگام فلاش زدن ایجاد خواهند شد .
مدلینگ در سه حالت روشن – خاموش – متناسب با توان

به کار رفتن پنل دیجیتال در این مدل باعث شده است تا کنترل آسان ودقیقی روی تنظیمات فلاش خود داشته باشید . مدلینگ لامپ از سه حالت خاموش ، روشن و متناسب با توان برخوردار میباشد . این مدل را میتوان توسط کنترل از راه دور کنترل کرد . با استفاده از ترکیب آنتن وکارت رادیوفلاش های پولسار با این مدل از فلاش ها دیگر از رادیوفلاش های سیم دار و حجیم خلاص شوید .

در این مدل به علت سرعت بالای تخلیه در لامپ به نسبت مدل های قبل ،این فلاش برای عکاسان سریع و فشن مورد استفاده قرار می گیرد.
این مدل از توان 500 تا 1500 ژول متغیر است و تمام ویژگی های مدل Gemini R  را دارا می باشد ازجمله داشتن باطری قابل حمل و ترکیب رادیو فلاش pocket wizard  با فلاش .

فلاش بسیار جمع وجور  با همان ساختار فلاش های  500 ژول  - اولین رده کاربرد خانگی – در 5 f-stop  تغییر می کند .
مدلینگ در سه حالت روشن – خاموش – متناسب با توان تغییر میکند . 
فلاشی با کارآیی بسیار ساده برای کاربر وهنگام خارج از استودیو بهترین انتخاب برای فلاش ، فلاش GEMINI 200 می باشد و 750 بار فلاش در حالت

همزمانی محتوا