• شركت ديدفراز با اتكاء به تجارب چند ده ساله ی مديران و موسسين خود در واردات و عرضه محصولات عكاسی و فيلمبرداری ، در سال 1378 هجری شمسی با هدف تمركز بر تامين و عرضه تجهيزات و لوازم مورد نياز جامعه ي عكاسی حرفه ای كشور ، تاسيس و شروع به كار نمود.
     
  • انقلاب در فناوري عكاسی از "آنالوگ" به "ديجيتال" در سال های آغازين هزاره ى سوم ، شركت "ديدفراز" را از عرضه کننده تجهیزات آنالوگ عکاسی به تجهیزات و نرم افزار های منطبق بر عصر جدید در دنیای دیجیتال سوق داد.
     
  • عرضه ى پيشرفته ترين محصولات و تجهيزات حرفه ای جهان از كشورهای پيشرفته ى صاحب نام  اين فناوری ها جهت ارائه به جامعه عكاسی  حرفه ای ايران به منظور تسهيل در به هنگام ماندن و استفاده از به روز ترین محصولات این رشته از اهداف اصلی  شركت "ديدفراز" از بدو تاسيس بوده است.
     
  • شرکت دید فراز  از توانمنديهای لازم براي ارائه راهكارهای مناسب به كاربران مختلف در زمينه ي عكاسی هنری ، پرتره صنعتی، تبليغاتی، تحقيقاتی و موارد خاص، بهره مند می باشد.

تجهيزات پيشرفته و راهكار های نوين در دستان با كفايت عكاسان حرفه ای مطمئنا" ظهور و تجلی بهتر ايده های آنان را تسهيل خواهد نمود. براي نيل به آنچه از عكاسی خود انتظار داريد و خلق اثری ماندگار و متناسب با خواسته های خود ، موضوع را با " ديد فراز " مطرح فرمائيد.